O nas

Waterfun

Szkoła pływania

O nas

Nasza szkoła pływania powstała z pasji do pływania i miłości do pracy z dziećmi. Dlatego też w naszej załodze pracują wykwalifikowani instruktorzy pływania z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo podczas zajęć, dlatego każda grupa pływacka liczy do 8 osób, w przypadku najmłodszych dzieci zajęcia prowadzi instruktor ze swoim asystentem.


Bardzo ważna jest dla nas atmosfera podczas zajęć. Pamiętamy o tym, że dzieci trafiają do nas po ciężkim dniu lub tygodniu pracy w przedszkolu czy szkole, dlatego też staramy się zapewnić im dobrą zabawę i miłą atmosferę podczas zajęć. Poprzez uśmiech i sympatię do naszych wychowanków, wspieramy ich w pokonywaniu lęków i nabywaniu umiejętności pływackich.


Każde zajęcia w naszej szkole pływania rozbudzają w dziecku ciekawość i chęć do dalszego samodoskonalenia. Poprzez różnorodność zabawek i sprzętu pływackiego każde dziecko angażuje się w wykonywanie ćwiczeń i z zapałem przystępuje do dalszych działań. Nasi kreatywni instruktorzy starannie przygotowują każde zajęcia, wykorzystując różnorodne metody nauczania i techniki mobilizacyjne.


Chcemy, aby każde dziecko czuło się u nas wyjątkowo, dlatego też indywidualnie podchodzimy do naszych wychowanków, uwzględniając ich umiejętności i cechy charakteru. Wierzymy, że Wasze pociechy doskonale poradzą sobie z wyzwaniem, jakim jest nauka pływania i będą czerpać z niej ogromną radość i satysfakcję!"


Instruktorzy


Magda Jastrzębska ? właścicielka szkoły pływania

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, instruktor pływania z wieloletnim stażem, młodszy ratownik WOPR oraz animator czasu wolnego i instruktor Nordic Walking. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz szkolnej.

Praca z dziećmi jest nieodłącznym elementem mojego życia, co wnosi do niego wiele radości i satysfakcji. Połączenie pasji, jaką jest pływanie, z miłością do współpracy zarówno z maluchami, jak i młodzieżą, sprawiły, że założyłam szkołę pływania.

Maksymilian Bielecki

Psycholog w szczecińskiej podstawówce, instruktor pływania z wieloletnim stażem, ale także zawodowy ratownik WOPR i laureat regat The Tall Ships Races 2012.

Maks wyróżnia się dokładnością i starannością podczas nauczania pływania. Jego zamiłowanie do wody sprawia, że zaraża swoją pasją innych. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i sympatii do dzieci, najmłodsi uwielbiają przychodzić na zajęcia i pokonywać swoje słabości.

 Agnieszka Jamniuk

Instruktor pływania, wychowawca kolonijny oraz studentka psychologii i dietetyki.


Agnieszka wyróżnia się spokojem i rzetelnością. Zawsze z uśmiechem podchodzi indywidualnie do każdego dziecka. Dzięki jej optymizmowi i zaangażowaniu dzieci z chęcią uczą się kolejnych elementów pływackich.