Regulamin

Regulamin

Szkoły pływania

 1. Opłatę za zajęcia należy uiszczać nie później niż na drugich zajęciach w danym semestrze.
 2. Przed rozpoczęciem semestru należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50zł od osoby, w celu rezerwacji miejsca w grupie.
 3. Jeśli dziecko jest nieobecne na zajęciach, może je odrobić we wcześniej umówionym terminie, TYLKO WTEDY, GDY NIEOBECNOŚĆ BYŁA ZGŁOSZONA nie później niż 24h przed rozpoczęciem zajęć. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.
 4. Odrabianie nieobecności z poprzedniego semestru jest możliwe, jeśli dziecko uczęszcza na naukę pływania w drugim semestrze i jest on opłacony.
 5. Rodzice wchodzący do szatni na dużym basenie (25m sds) , w celu przebrania/ wysuszenia dziecka dostają od instruktora bransoletkę czasową - 15min (jedna bransoletka przed zajęciami, druga po zajęciach). Po przekroczeniu tego czasu rodzic zobowiązany jest do zapłaty w kasie obiektu 2zł za każde dodatkowe pół godziny!
 6. Za zgubioną bransoletkę w szatni rodzic zobowiązany jest do zapłacenia 30zł w kasie basenu olimpijskiego. 
 7. Każde dziecko zobowiązane jest do założenia odpowiedniego stroju pływackiego tj. strój/kąpielówki, czepek, okularki (wedle uznania). Jeśli zajęcia odbywają się na małym basenie warto wziąć suszarkę.
 8. Przed wejściem do basenu, każde dziecko powinno skorzystać z natrysków.
 9. Zabrania się wchodzenia do wody bez obecności instruktora.
 10. Na basenie 25 metrowym zabrania się rodzicom wchodzenia do strefy mokrej pływalni, tzn. do natrysków i na pływalnię.
 11. Podczas zajęć na małym basenie rodzice mogą być obecni wyłącznie podczas zajęć pokazowych.
 12. W przypadku odwołania zajęć przez organizatora ( z powodów technicznych), zajęcia te będą odrobione w późniejszym terminie.
 13. Szkoła pływania Water Fun nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni.